SEKTÖRLER

Sektör Gruplar

Sektör & Grupları

GÜL YAĞININ CİLDE FAYDALARI NELERDİR?

– Cildi yağdan ve kirden arındırır.
– Doğal makyaj temizleyici olarak kullanılabilir.
– Cildin canlanmasını sağlar ve daha genç bir görünüm verir.
– Alerjik cilt sorunları, egzama ve açık yaralarda tedavi edici özelliğe sahiptir.
– Ciltte oluşan kızarıklara iyi gelir.
– Yüzünüzde ve vücudunuzda kullanabileceğiniz doğal bir üründür.

GÜL YAĞI NASIL KULLANILIR?

Gül yağını cildinize uygulamadan önce su ile karıştırmanız gerekir. Makyaj temizleyici olarak kullandığınızda su ile incelterek kullanabilirsiniz. Ayrıca 8-9 damla gül yağını vazelinin içerisine ilave ederek ellerinizde ve cildinizde kullanabilirsiniz.

LAVANTA

Hoş kokusu ve güzel görüntüsünün yanı sıra cilde de faydaları saymakla bitmeyen lavanta bitkisinin kozmetik kullanımı da gün geçtikçe artmaktadır. Kozmetik ürünlerde hem suyu hem de yağının kullanılabilmesi ürün çeşitliliği sağlamaktadır. Güçlü kokusuyla lavanta yağı, ürünlerde tek başına esans olarak kullanılabilir. Ciltte ferah ve taze bir his bırakır.

Ayrıca cildin ışıl bir görünüme kavuşmasına, yumuşamasına ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Cildi canlandırır ve enerji verir. Saçların daha parlak görünmesini sağlar, nemlendirir ve besler.

ISI SİSTEMLERİ

TYPE 11 PK Panel Radyatör (300-400-500-600)

TYPE 21 PKP Panel Radyatör (300-400-500-600)

TYPE 22 PKKP Panel Radyatör (300-400-500-600)

TYPE 33 PKKPKP Panel Radyatör (300-400-500-600)

Gıda Takviyelerinin Çeşitleri

Vitamin Suplementler: Vitaminler, vücudun işlevini mükemmel şekilde yerine getirebilmesi için ihtiyaç duyduğu organik maddelerdir. Vitaminler, vücut gelişimine ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Bağışıklık sistemini güçlendirir, kemik ve kas doku yapısının şekillenmesine katkı sağlar, metabolizmayı düzenlerler, yağ ve karbonhidratların enerjiye dönüşmesine destek olurlar ve hücreleri serbest radikallerin etkilerinden korurlar. D vitamini haricinde vücut vitamin üretemez. İşte bu yüzden vitamin suplementlere vücut ihtiyaç duyar.

Mineral Suplementler: Mineraller, vücut’un fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için ihtiyaç duyduğu inorganik maddelerdir. Mineraller vücutta kemik oluşumundan kalp fonksiyonlarının işlemesine kadar çok geniş bir yelpazede işlev sahibidirler. Bazı mineraller kanser, ostropoz ve başka kronik hastalıklara karşı etkiye sahiptirler. Vücut, mineralleri kendi üretemez. Bu yüzden mineral suplementlere ihtiyacımız vardır.

 

Bitkisel Suplementler: Bitkisel suplementler adı üzerinde, bitkilerden elde edilen tek bir madde veya karışımlardan ibarettir. Bir bitkinin aroması, kendi özü veya sadece uçucu kokusu bile bitkisel suplement in içeriğinde bulunabilir. Bitkisel suplementler’in tarihsel bir geçmişi vardır ve bazı kişiler bunları hala ilaç olarak kullanmaktadır. Bunun ne kadar doğru ya da yanlış olduğu bizim konumuz dışındadır.

Diğer Suplementler : Amino Asit, enzimler, protein tozları, yağ asitleri gibi daha birçok suplement türü mevcuttur. Tüm bu suplementlerin kendine has kullanım alanları, amaçları vardır. Vücut geliştirme, spor, fitness, bağışıklık sistemini güçlendirme bu alanlardan bilinenleridir.

GIDA TAKVİYESİ ÜRÜNLER

İçerik hazırlanıyor..

İçerik hazırlanıyor..

İçerik hazırlanıyor..

 

İçerik Hazırlanıyor..

Faaliyet Alanlarımız

Sektörler

Essen Grup A.Ş.

Mesaj yaz
Merhaba
Merhaba, Size Nasıl yardımcı olabilirim!