SEKTÖRLER

Sektör Gruplar

Sektör & Grupları

GÜL YAĞININ CİLDE FAYDALARI NELERDİR?

– Cildi yağdan ve kirden arındırır.
– Doğal makyaj temizleyici olarak kullanılabilir.
– Cildin canlanmasını sağlar ve daha genç bir görünüm verir.
– Alerjik cilt sorunları, egzama ve açık yaralarda tedavi edici özelliğe sahiptir.
– Ciltte oluşan kızarıklara iyi gelir.
– Yüzünüzde ve vücudunuzda kullanabileceğiniz doğal bir üründür.

GÜL YAĞI NASIL KULLANILIR?

Gül yağını cildinize uygulamadan önce su ile karıştırmanız gerekir. Makyaj temizleyici olarak kullandığınızda su ile incelterek kullanabilirsiniz. Ayrıca 8-9 damla gül yağını vazelinin içerisine ilave ederek ellerinizde ve cildinizde kullanabilirsiniz.

LAVANTA

Hoş kokusu ve güzel görüntüsünün yanı sıra cilde de faydaları saymakla bitmeyen lavanta bitkisinin kozmetik kullanımı da gün geçtikçe artmaktadır. Kozmetik ürünlerde hem suyu hem de yağının kullanılabilmesi ürün çeşitliliği sağlamaktadır. Güçlü kokusuyla lavanta yağı, ürünlerde tek başına esans olarak kullanılabilir. Ciltte ferah ve taze bir his bırakır.

Ayrıca cildin ışıl bir görünüme kavuşmasına, yumuşamasına ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Cildi canlandırır ve enerji verir. Saçların daha parlak görünmesini sağlar, nemlendirir ve besler.

ISI SİSTEMLERİ

TYPE 11 PK Panel Radyatör (300-400-500-600)

TYPE 21 PKP Panel Radyatör (300-400-500-600)

TYPE 22 PKKP Panel Radyatör (300-400-500-600)

TYPE 33 PKKPKP Panel Radyatör (300-400-500-600)

İçerik hazırlanıyor..

İçerik hazırlanıyor..

İçerik hazırlanıyor..

 

İçerik Hazırlanıyor..

İçerikler Hazırlanıyor..

Yeni yazılar..

Kamusal ve özel hizmet alanların toplam harcamalardaki payı, ödeme kurumları açısından istikrarlı bir şekilde yılda ortalama %10’luk bir oranla artmaktadır. İlaç sektöründe %4’lük bir büyüme kaydederken, hizmet sunucuları yılda %14’lük bir oranla güçlü bir reel büyüme göstermiştir.

Türkiye’de yaşlanan nüfus ve buna bağlı olarak hastalık yükünün daha kronik/karmaşık hastalıklara kayması nedeniyle sağlık hizmetlerine talep artacaktır. Sağlık çalışanı arzının önümüzdeki 5-10 yıl içinde artması beklenmektedir.

Söktörler

Ülkemizin 2023 vizyonu doğrultusunda; Sağlık Bakanlığının görevleri arasında yerli tıbbi cihaz üretimini desteklemek, sektördeki dış ticaret açığını minimize etmek ve bu gelişmeler doğrultusunda ülkemizdeki yerli markalaşmaya katkı sağlama yer almaktadır.

2023 yılında kurumsal yapılarıyla; dışa bağımlılığı en aza indirgenmiş, ileri teknolojili katma değeri yüksek ürünleri de geliştirip üretebilen ve uluslararası standartların oluşumunda etkili küresel bir oyuncu olmaktır.

Mesaj yaz
Merhaba
Merhaba, Size Nasıl yardımcı olabilirim!