kurumsal

HAKKIMIZDA
ESSEN GRUP A.Ş.

» İnsan sağlığını tüm değerlerin üzerinde tutarak ürün ve hizmetlerimizin her aşamasında insan odaklı olmak.

» Kalite bilincini ürün ve hizmetlerimizin her alanında benimsemiş, dürüst, tüm paydaşlarımıza karşı güvenilir ve şeffaf olmak.

» Essen Grup A.ş ailesinin en değerli parçası olan çalışanlarımızın yetkinliklerini, gelişim ve ilerleme süreçlerini destekleyerek herkesin refah ve huzur içinde olduğu güvenli bir çalışma ortamı sunmak.

» İçinde yaşadığımız ve çalıştığımız topluma ve tüm dünyaya karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak çevreyi ve doğal kaynakları korumak

MİSYON

Sağlığınız bizim için değerli!

Tüketici istek ve ihtiyaçlarına özel olarak, bilime dayalı yenilikler yoluyla Ar-Ge Merkezimizde geliştirdiğimiz sağlık ürünlerini; en yüksek teknoloji ve dünya standartlarında üretim kalitesiyle birleştirerek ulusal ve uluslararası regülasyonlar kapsamında insanlığın kullanımına sunmak ve bu yolla yaşam kalitesini yükseltmektir.


VİZYON

Esen Kalın!

Güvenilir markalar adı altında, dünya standartlarında üretilen, belgelendirme ve sertifikasyonları tam, ihtiyacı bire bir karşılayan ürünlerimizle çeşitlilik ve hızlı hizmet sunarak müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı hedefleriz.


Marka değeri olan, yenilikçi ve güvenilir sağlık ürünlerini dünyanın dört bir köşesine ulaştırarak insanlığa fayda sağlamak.


ESSEN GRUP A.Ş.
Sağlığınız bizim için değerli!
Copyrights - © - 2020 -- ESSEN GRUP A.Ş. -- __yolcu M*